Zoals jullie misschien wel weten heeft hubbie 26 jaar in Amerika gewoond. Daarom verschijnen hier vaak Amerikaanse gerechten. Dit omdat hij af en toe nog wel heimwee heeft. En dan verwen ik hem maar met een voor hem bekend gerecht. Zo ook bagels, dit at hij vaak als hij buiten de deur ging ontbijten. Ja hij heeft weinig thuis gegeten daar, altijd maar eten in een restaurant. Daarom vind hij het zo gezellig dat we meestal thuis eten, tja en ik vind uit eten weer leuk (haha). Om hem te verwennen met de Paasdagen, heb ik drie verschillende belegde bagels gemaakt. Bagels worden in Amerika vooral gegeten met cream cheese (onze verse roomkaas), daarom heb ik er eentje belegd met o.a. CC zoals ze dat daar noemen. Meestal met feestdagen zoals bijvoorbeeld Pasen, kan je de bagels wel vinden in de supermarkten. Ik heb volkoren bagels gebruikt.
Kies er een uit die je lekker vind, of maak ze alle drie.
Avocado rookvlees bagel
Garnalen bagel
Gerookte forel bagel
En ik heb nog een lekker bagel recept voor je, namelijk deze Bagels belegd met ham, avocado, tomaat en ei. Die kan je ook nog proberen.
Ingredients
- #bagel 1#
- 1/2 avocado
- 1/2 teentje knoflook
- peper en zout
- 4 plakjes rookvlees
- #bagel 2#
- 1 el zure room
- 75 gr gerookte forelfilets
- 4 takken bieslook
- peper en zout
- #bagel 3#
- 1 bagel
- 1 el verse roomkaas
- 50 gr garnalen
- snufje paprikapoeder
- peper en zout
- 3 takken peterselie
Instructions
- Bak de bagels af in de oven. Snijd ze dan doormidden.
- Prak het avocado vruchtvlees fijn met een vork en meng de knoflook erdoor. Breng op smaak met peper en zout. Smeer de beide kanten van de bagel hiermee en beleg met de plakjes rookvlees.
- Besmeer een bagel met de zure room en beleg met stukjes forelfilet. Hak de bieslook fijn en strooi dit erop samen met wat peper en zout.
- Besmeer een bagel met de roomkaas. Beleg de bagel met de garnalen. Strooi er wat paprikapoeder, peper en zout over. Garneer met wat verse kruidenblaadjes.