Vogelnestjes met Paaseitjes

Deze vogelnestjes met Paaseitjes zijn helemaal niet moeilijk te maken en zijn een lekkere traktatie met de Paasdagen. Leuk om met de kinderen te doen.
Ik heb een uurtje van te voren de donuts even apart verpakt in de vriezer gelegd, zodat de chocolade sneller zal opstijven op de donuts.

 

Mocht je nog wat chocolade overhouden, maak hiervan dan Pindarotsjes.

Vogelnestjes met Paaseitjes. Deze vogelnestjes met Paaseitjes zijn helemaal niet moeilijk te maken en zijn een lekkere traktatie met de Paasdagen.
Voorbereidingstijd 10 minuten
Bereidingstijd 5 minuten
Totale tijd 15 minuten
Gang Zoete lekkernijen
Keuken Amerikaans
Porties 4 personen

Ingrediënten
  

  • 4 gesuikerde donuts
  • 300 gr pure chocolade
  • 4 el hagelslag, puur
  • 100 gr Dragee Paaseitjes

Instructies
 

  • Verpak de donuts apart in een boterhamzakje en leg ze een uurtje in de vriezer.
  • Hak de chocoladereep fijn en doe de helft hiervan in een glazen schaal. Zet deze op een pannetje met water wat net tegen de kook aan is. De kom mag het water niet raken.
  • Laat op deze manier de chocolade smelten, pas als het gesmolten is kan je even roeren. Haal de schaal van het pannetje af. Doe de andere helft van de gehakte chocolade erbij en roer dit erdoor heen.
  • Haal de donuts uit de vriezer en dip ze één voor één in de gesmolten chocolade. Haal ze met een vork eruit en leg ze dan met de chocolade boven op een vel bakpapier. Bestrooi ze nu met hagelslag en laat ze een half uurtje staan om de chocolade uit te harden.
  • Serveer de donuts op een schoteltje of een grote schaal en leg hierin de eitjes.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Recipe Rating