Pulled pork lasagne

Pulled pork is tegenwoordig kant en klaar in elke supermarkt te koop, maar je kunt het ook heel goed zelf maken. Hier kan je lezen hoe ik pulled pork in de oven bereid heb. Pulled pork is lekker om zo te eten, maar ook heerlijk in een wrap, op een broodje of zoals deze pulled pork lasagne. Lekkere hete lasagne uit de oven met pulled pork tussen de pastavellen, wie lust dat nou niet? Het is in ieder geval real dude food helemaal geschikt als kost voor mannen.

Pulled pork lasagne. Deze pulled pork lasagne is stoere kost voor de dudes. Lekkere zelfgemaakt pulled pork tussen lasagnevellen, wie lust dat nou niet?
Voorbereidingstijd 5 minuten
Bereidingstijd 40 minuten
Totale tijd 45 minuten
Gang Hoofdgerechten, Pasta's
Keuken Amerikaans
Porties 4 personen

Ingrediënten
  

  • 500 gr pulled pork
  • 250 gr verse lasagnevellen
  • 100 ml kippenbouillon
  • 100 ml slagroom
  • 200 gr verse roomkaas
  • 150 gr oude kaas, geraspt
  • 1 mozzarella
  • peper en zout
  • Parmezaanse kaas, geraspt
  • 2 tomaten
  • 1 el tijmblaadjes

Instructies
 

  • Verwarm de oven voor op 180˚C.
  • Gebruik twee vorken om het vlees uit elkaar te trekken. Meng het vlees door de jus en doe er eventueel nog wat kippenbouillon bij als het te droog lijkt.
  • Verdeel 1/4 van de pulled pork in een ovenschaal en dek af met lasagnevellen. Herhaal dit proces nog drie maal.
  • Meng de slagroom, roomkaas en geraspte kaas in een kom, breng op smaak met lekker veel peper en een beetje zout. Giet dit over de lasagne. Snijd de mozzarella in dunne plakjes en leg dit hierop.
  • Rasp nog wat Parmezaanse kaas erover. Snijd de tomaten in dunne plakken en leg dit op de lasagne, bestrooi met de tijmblaadjes. Zet de schaal in de oven.
  • Bak de lasagne ongeveer 30-40 minuten gaar en goudbruin in de oven. Haal dan de schaal uit de oven en zet hem op tafel. Serveer er een lekkere groene salade bij.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Recipe Rating