Dip van gerookte Forel

Deze dip van gerookte forel is lekker op een geroosterde boterham voor lunch of op een toastje bij de borrel. Gerookte forelfilets zijn bijna wel in elke supermarkt verkrijgbaar. Je kunt hiervoor ook gerookte makreel voor gebruiken.

 

En nog zo’n lekkere dip met vis is deze Tonijn en olijvenhummus

Dip van gerookte forel. Deze dip van gerookte forel is lekker op een geroosterde boterham voor lunch of op een toastje bij de borrel.
Voorbereidingstijd 5 minuten
Totale tijd 5 minuten
Gang Lunch, Sauzen/Dips, Tapas/Hapjes/Snacks
Keuken Nederlands
Porties 4 personen

Ingrediënten
  

  • 125 gerookte forelfilet
  • 200 ml crème fraîche
  • 1/2 citroen, sap ervan
  • 7 takken dille
  • 2 lente-uitjes
  • peper en zout

Instructies
 

  • Haal de forelfilet uit de verpakking en prak dit in een kom, check wel even goed of er geen graatjes in zitten. Voeg de crème fraîche en citroensap toe en meng dit door de forel.
  • Haal de fijne blaadjes van de dillestengels en hak de blaadjes fijn. Snijd de lente-uitjes in dunne ringen.
  • Meng de dille en lente-ui door de dip en voeg naar smaak een beetje zout en flink wat peper uit de molen toe.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Recipe Rating