Cordita's gevuld met shoarma, kikkererwten en gebakken ei. Met deze cordita's gevuld met shoarma, kikkererwten en gebakken ei kan je een man verrassen.
Voorbereidingstijd 15 minuten min
Bereidingstijd 15 minuten min
Totale tijd 30 minuten min
Gang Hoofdgerechten, Lunch, Ontbijt
Keuken Midden Oosten
- 300 gr kalkoenshoarma
- 1 rode ui, gesnipperd
- 1 rode puntpaprika, in kleine blokjes
- 1 tl gerookte paprikapoeder
- 250 gr kikkererwten
- olijfolie
- 4 kleine eieren
- 4 cordita's
Salsa
- 1 avocado
- 1 grote tomaat
- 75 gr feta
- 1 bosje koriander
- 1/2 rode peper
- olijfolie
- peper en zout
Maak allereerst de salsa: schil en ontpit de avocado en snijd deze in kleine blokjes. Snijd de tomaat en feta in kleine blokjes. Hak de koriander en rode peper fijn. Meng alles met elkaar en maak de salsa aan met een klein beetje olijfolie en peper en zout naar smaak.
Snijd de kalkoenfilet in dunne repen, doe ze in een schaal giet er wat olijfolie over en bestrooi ze met de shoarmakruiden. Meng alles goed door elkaar.
Verhit een koekenpan met een scheutje olijfolie en bak hierin de kalkoenshoarma net gaar. Haal uit de pan en leg even apart op een bord of schaaltje.
Bak in dezelfde pan de ui en paprika met de paprikapoeder in een beetje olijfolie. Giet de kikkererwten af, spoel ze af en laat uitlekken. Voeg de kikkererwten nu bij de ui en paprika en bak ze nog even mee. Doe dan het vlees er weer bij.
Bak ondertussen de eitjes in een andere pan en leg de cordita's even onder de grill in de oven of verwarm ze op een grillpan.
Lepel het vlees met groente in de cordita's, leg hierop een gebakken ei en daarop een lepel van de salsa. Serveer direct.