Ga terug
–+ servings
Schwarzwalder kirsch croissant. Ik heb toch een heerlijk verwenontbijtje voor de feestdagen voor jullie. Deze croissants zijn ook lekker als brunch of gebak
Voorbereidingstijd 15 minuten
Totale tijd 15 minuten
Gang Ontbijt, Zoete lekkernijen
Keuken Nederlands
Porties 4 personen

Ingrediënten
  

  • 150 ml slagroom
  • 2 zakje vanillesuiker
  • 75 gr mascarpone
  • 1 el Kirsch
  • 50 gr pure chocolade*
  • 4 el kersenjam
  • 4 croissants
  • 1 el cacaopoeder

Instructies
 

  • Klop de slagroom lobbig (niet helemaal stijf) met de vanillesuiker. Spatel dan voorzichtig de mascarpone erdoor. Je kunt eventueel nog de Kirsch erdoor mengen.
  • Meng nu de chocodrops of fijngehakte pure chocolade erdoor en doe dit in een spuitzak met een groot spuitmondje. Leg dit eventueel tot gebruik in de koelkast.
  • Snijd de croissants in de lengte doormidden en lepel de jam op de onderste helft van de croissants. Spuit dan toefjes van het slagroommengsel erop.
  • Bestrooi de slagroom met cacaopoeder en leg de bovenste helft van de croissant erop. Spuit hier eventueel nog een toefje slagroom op en garneer met chocolade.
  • Serveer direct.