Ga terug
–+ servings
Courgetti met pittige garnalen. Een heerlijk koolhydraatarm gerecht wat ook nog eens snel bereid is. Met veel groente en garnalen erin, dit wil je proeven.
Voorbereidingstijd 10 minuten
Bereidingstijd 15 minuten
Totale tijd 25 minuten
Gang Hoofdgerechten, Vis
Keuken Italiaans
Porties 2 personen

Ingrediënten
  

  • 300 gr grote rauwe garnalen
  • 2 courgettes
  • 1 ui
  • 1 teentje knoflook
  • 100 gr cherrytomaatjes
  • peper en zout
  • 1 el nduja
  • 40 ml room
  • Parmezaanse kaas
  • 2 takken peterselie

Instructies
 

  • Pel de garnalen en verwijder de darmkanaaltjes. Spoel de courgettes schoon, dep ze droog en gebruik een spiralizer om er spaghettislierten van te snijden.
  • Snipper de ui, hak de knoflook fijn en snijd de tomaatjes doormidden.
  • Fruit ui en knoflook aan in een scheutje olijfolie.
  • Voeg dan de garnalen en nduja toe en bak ze in ongeveer 2 minuten gaar. Schep dit uit de pan of gebruik nog een andere pan om de rest erin te bereiden.
  • Bak de tomaatjes nu in dezelfde (of andere) pan in een scheutje olijfolie. Bak dit op hoog vuur tot ze zacht zijn. Doe nu de courgetti erbij en bak dat kort aan.
  • Voeg de garnalen met nduja toe en een scheut room. Meng dit door elkaar en bak tot de garnalen weer warm zijn.
  • Schep het gerecht op de borden en bestrooi met Parmezaanse kaas en gehakte peterselieblaadjes.